SenHAUL

SenHAUL - tábor pro seniory

Kdy: 29. dubna - 3. května 2024

Kde: RS Máj (Peklo 393, Plasy)

Cena: 2 990 Kč

________________________________

Vzpomínáte si, jaké to bylo jezdit jako děti na tábory, školy v přírodě a další dobrodružné výpravy?

ANO = můžete tento pocit díky naší akci zažít znovu!

NE = můžete tento pocit díky naší akci zažít jako poprvé!

… SenHaul je zkrátka pro každého aktivního seniora.

A o co se tedy přesně jedná?

________________________________

Co je SenHaul

SenHaul je akce pořádaná agenturou HAUL, která již 32 let organizuje letní tábory a školy v přírodě v několika areálech po České republice. Tento rok poprvé se její nabídka rozšiřuje i pro seniory a starší dospělé, přičemž se bude konat nová verze táborů určena právě pro tuto věkovou kategorii.

Pro koho je SenHaul určen

Kdokoliv, kdo žije aktivním životem, rád poznává nové lidi i nová místa, je na této akci vítán. Spodní věková hranice je přibližně 60 let, horní není omezena – důležitější je však fyzická a psychická kondice a dobrý zdravotní stav, který umožňuje aktivity, které se budou během tábora konat (viz níže). Pokud váháte, zda tato doporučení splňujete, určitě se nám ozvěte a společně to probereme.

Přijet můžou jak skupinky, tak jednotlivci.

Co se bude dít?

Jak je zvykem, během tábora bude naplánován jednotný program; začíná se budíčkem a končí večerkou. Co ale bude mezitím? Tým vedoucích pro Vás připraví rozcvičku, herní aktivity (ať už deskové, tak i klasické táborové hry na čerstvém vzduchu), kreativní i pohybové činnosti, výlety po okolí a nebude chybět ani čas pro sebe v rámci odpoledního klidu.

Strava

Po celý týden bude strava připravována kuchaři v areálu. Zahrnuje snídani, oběd, večeři i svačiny. Případné potravinové alergie nahlaste dopředu, i s tím si kuchaři poradí.

Ubytování

Ubytování bude zajištěno v chatkách s palandami, počítáme však s Vámi pouze na spodní lůžka, aby bylo ubytování opravdu komfortní.

Místo a doprava

Tábor se bude konat v jednom z areálů agentury HAUL – RS Máj v Plasích u Plzně. Areál se nachází v malebném, lesy obklopeném prostředí u městečka Plasy, je to tedy opravdu to pravé místo pro kvalitní odpočinek. Doprava nebude zajištěna, tudíž sraz bude až na místě (viz adresa výše). Je možné dorazit vlastním autem, vlakem, popřípadě autobusem (zastávka Plasy). Další informace zašleme přihlášeným na e-mailovou adresu. 

Zde vyplňte svou přihlášku: SenHAUL - Tábor pro seniory (google.com)

V případě jakýchkoliv dotazů se nám neváhejte ozvat na telefon +420 775 641 599 nebo e-mail haul.dvorakova@seznam.cz.

Budeme se těšit na táboře SenHaul,

za agenturu Haul tým vedoucích.