Agentura HAUL - Specialista na rekreaci pro malé i velké s 30letou tradicí

DĚTSKÉ TÁBORY, ŠKOLY V PŘÍRODĚ, PROVOZ REKREAČNÍCH STŘEDISEK

Agentura HAUL - jsme společnost s více než 30letou tradicí, specializujeme se na pořádání škol v přírodě, dětských táborů, provoz rekreačních středisek a zajišťování akcí pro děti a mládež všeho druhu - adaptační pobyty, párty akce a spousty dalších.

Sídlo firmy se nachází v Ústí nad Labem, nicméně areály máme po celé republice:

Zakladatelem a majitelem společnosti je Ing. Marek Hanuš. Ve své činnosti klademe důraz na poskytování kvalitních služeb svým klientům - dětem, rodičům, sportovním sdružením, firmám, školám, zkrátka všem, kteří se na něj s důvěrou obrátí.

Pokud je Vám naše, takto v krátkosti popsaná filozofie blízká, máte možnost se k nám přidat. Každý rok doplňujeme tým o nové členy, jak na pozice k dětem (vedoucí, vychovatelé, lektoři, zdravotníci), tak na pracovní místa, která jsou důležitá pro chod středisek (správce, provozní, kuchař, pomocné síly v kuchyni, úklid apod.).

V dalších bodech menu se dozvíte více o tom, jak to u nás chodí i bližší informace k jednotlivým pozicím. Pokud Vás některá z nich zaujme, neváhejte se nám ozvat, nejlépe nám pošlete svůj životopis a vybranou pozici na mailovou adresu haul@haul.cz.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit! Těšíme se na spolupráci :o)

Tým ag. HAUL