Deník z tábora

28. 8.

Odjezdové info!

Vzhledem k tomu, že nám dopravce na menší počet dětí z tohoto turnusu posílá pouze dva dvoupatrové autobusy a jeden mikrobus, musíme do našich časů příjezdů započítat ještě postupnou vykládku po cestě... budeme Vás tedy informovat průběžně na stránkách, jak děti vyrazily a v kolik vidíme cca příjezd. Myslíme si, že se nemusíte na jednotlivá místa hrnout v předstihu, spíše budeme držet pozdější časy z rozmezí... aktuálně to vidíme takto:

Děčín - 15:35 - 45

Ústí - 15:15 - 25

Teplice - 14:50 - 15:00

Bílina - 14:10 - 20

Most - 13:30 - 40

Žatec - 13:15 - 25

Praha - 14:20 - 30

Místa samozřejmě platí. 

27. 8.

Posíláme info k zítřejšímu odjezdu, mrkněte na seznam, kde budete moci svou ratolest čekat... kdybyste našli nějakou nesrovnalost, pošlete prosím sms na tel. číslo 775 77 22 23. 

Časy i místa sedí, budeme Vás ještě během dne informovat, jak nám jde balení apod. :o)

Těšíme se na Vás!

19. 8.

Posíláme do bližších i vzdálenějších domovů celé moře pozdravů :o)... Děti už mají za sebou první dva herní dny, kdy v jednotlivých aktivitách prokázaly svou rychlost, obratnost, schopnost týmové spolupráce, ale i bystrost v řešení nejrůznějších hlavolamů. Dnes dopoledne se oddíly vypravily do lesa na příběhovou procházku po okolí, na kterou odpoledne navazujeme lesním lovem Fantastických zvířat a bojem s nepřátelskými kouzelníky. A zajímá Vás, co nás čeká dnes večer? Rozvlníme svá těla v rytmu hudby na dětmi tolik oblíbené diskotéce :o). Mějte se zatím hezky, v následujících dnech opět podáme nějaký report.

17. 8. odpo

Prvních pár fotek z našeho programu najdete zde: https://www.rajce.idnes.cz/svphaul/album/lubenec-2-2023

Budeme Vám album postupně doplňovat.

17. 8.

Posíláme soupis oddílů, abyste si mohli najít svou ratolest... budeme moc rádi, když nám na poštu budete psát přímo číslo oddílu, ušetří nám to spoustu času při třídění všech dopisů a pohledů, které k nám dorazí. Během večera se Vám také pokusíme doplnit pár fotek, abyste viděli, jak se máme :o)

Další informace také najdete na našem facebooku (https://www.facebook.com/taboryhaul)  a instagramu (https://www.instagram.com/agentura_haul/), přímo ve stories.16. 8. 

16:00 - Posíláme hezký pozdrav, máme se prima, zdravotní filtr už se nám blíží ke konci. Také jsme se seznámili s areálem, oddílem a brzy si dáme večeři. Ještě nás čeká zmiňované poučení, představení všech dospěláků, abychom znali nejen toho svého a pak pomalu půjdeme do hajan, ať máme sílu na zítřejší pořádný start kouzlení :o).

10:30 - Všechny autobusy dorazily v pořádku do areálu. Brzy začneme s rozdělováním do oddílů. Dnes děti čekají nutné, i když potřebné body - vstupní zdravotní filtr, seznámení s oddílem, vedoucím i okolím, základní poučení o tom, co, kdy, kde, jak a proč :o) a když to stihneme, tak zahájení celotáborové hry. Od zítřka už se ale vše rozběhne naplno, tak se máme na co těšit :o)