Rekreační středisko Máj
Znovuobjevený klenot západních Čech

Hledáte ideální místo pro školu v přírodě, relaxační pobyt nebo firemní akci? Tak neváhejte a navštivte rekreační středisko Máj, které se nachází v malebné krajině u městečka Plasy, cca 25 km severně od Plzně. Nabízí příjemné ubytování, kvalitní sportovní zázemí, domácí kuchyni a celou řadu dalších služeb za příznivé ceny.

RS Máj

Lokalita:

RS Máj se nachází v malebné přírodě chráněné krajinné oblasti u městečka Plasy, pouhých 25 km od Plzně.

Ubytování:

Celková kapacita areálu je 350 lůžek. Ubytování je pro Vás připraveno ve čtyřech zděných budovách se sprchami a vlastním sociálním zařízením, v 16 šestilůžkových chatách a ve 40 čtyřlůžkových chatičkách. Všechny prostory se dají v případě špatného počasí vytápět.

Sportovní zázemí:

Čeká na Vás kvalitně vybavený sportovní sklad a sportoviště všeho druhu – velké a malé fotbalové hřiště, volejbalové a nohejbalové kurty, beachvolejbalový kurt, pingpongové stoly, stolní fotbálek, šipky a ruské kuželky.

Typy akcí:

Areál je vhodný pro školy v přírodě, dětské tábory, školní výlety, sportovní soustředění, firemní akce, rodinné oslavy či dovolené.

Termíny:

Rekreační středisko je v provozu od dubna do října.

Cena:

Konečná cena se odvíjí od délky akce, počtu účastníků a poskytovaných službách. Základní cena pro osobu za noc a plnou penzi se pohybuje mezi 235 – 350 Kč. Neváhejte nás však pro konkrétní nabídku kdykoliv kontaktovat, vše záleží na společné domluvě.RS Máj

Peklo 393
331 01 Plasy
Zobrazit na mapě »

Naše pozvánka na tábor


Dětské letní tábory Plasy
Akční červencový tábor pro všestranné děti

I v létě 2016 Vás zveme na letní tábor do RS Máj v Plasích... těšit se můžete na zajímavé hry, sportovní turnaje, diskomaraton, táborák, výlet, zkrátka a dobře na vše, co k letnímu dětskému táboru patří. Samozřejmě, i letos je pro Vás připravena napínavá celotáborová hra, kde vyrazíme na poslední expedici vzducholodí Iris.
O zábavu nebude nouze!

Dětské letní tábory Lubenec
Tematický srpnový tábor s tradicí

Chcete vyrazit na letní tábor v sprnu? Pak právě pro Vás jsou tu naše tematické lubenecké tábory. Každé dítko si vybere svůj výukový celek, kterému se následně bude část dne věnovat. Hned poté je samozřejmě připravena zajímavá celotáborová hra ze země vycházející slunce - CESTA SAMURAJE :o). Moc se na Vás těšíme!