HAUL – odborník na rekreaci všeho druhu
Dopřejte si rodinnou dovolenou nebo uspořádejte u nás firemní akci

Nabízíme Vám klidná místa pro Vaši rekreaci, školy v přírodě, firemní či sportovní akci. Navštivte naše rekreační střediska a prožijte příjemnou rodinnou dovolenou v Čechách. Čeká na Vás vše, na co si jen vzpomenete - domácí kuchyně, útulné ubytování, mnoho sportovišť a bohaté kulturní zázemí. To vše a mnohem více za příjemné ceny!

rekreační středisko kocour rekreace usvit rekreační středisko máj

Letní rekreace a levná rodinná dovolená v rekreačním středisku

Agentura Haul provozuje tři rekreační střediska, která jsou rozmístěna po celé republice, proto si můžete vybrat lokalitu Vašemu srdci (či bydlišti) nejbližší.

Všechny tři areály jsou ideální pro:

  • školy v přírodě
  • školní výlety
  • adaptační kurzy
  • sportovní pobyty
  • firemní akce
  • velkolepé oslavy či rodinné dovolené


Rekreační středisko Úsvit

ve Vanově se nachází v klidném prostředí Českomoravské vrchoviny, pouhé 4 km od „pohádkového“ městečka Telč. Ubytování v tomto areálu nabízíme v Lesní chatě (31 lůžek), dvou, čtyř, sedmi a jedenácti lůžkových chatách. Pro případ špatného počasí je pro Vás připravena prostorná jídelna, kulturní a sportovní hala.


Rekreační sředisko Máj

v Plasích najdete v západních Čechách, 25 km od Plzně. Ubytování můžete zvolit v jednom ze čtyř zděných baráčků nebo ve čtyřlůžkových chatkách. Střechu nad hlavou při dešti Vám poskytne vstupní vestibul s krbem, jídelna vybavená ozvučovací a světelnou technikou nebo sportovní hala.


Rekreační středisko Levín

je umístěno do chráněné krajinné oblasti Českého středohoří nedaleko města Litoměřice. Celková kapacita areálu činí 250 lůžek. K dispozici je Vám 43 čtyřlůžkových chatek a 16 pokojů na hlavní budově, prostorná jídelna, společenská místnost a v případě letního počasí dokonce i velký bazén.

Ve všech areálech nabízíme kvalitní služby za příznivé ceny…v případě zájmu pro Vás připravíme akci na míru, neváhejte a kontaktujte nás!


Adresy a mapy rekreačních středisek

RS Úsvit

Vanov u Telče
Vanov
Zobrazit na mapě »

RS Máj

Peklo 393
331 01 Plasy
Zobrazit na mapě »

RS Kocour

Horní Vysoké
411 44 Levín u Litoměřic
Zobrazit na mapě »