Školy v přírodě s veškerým komfortem
Ideální možnost školy v přírodě v jednom z našich rekreačních středisek

Hledáte místo, kam byste se svými žáky či studenty vyrazili? Chcete s nim pobýt v krásné přírodě, v nově zrekonstruovaném areálu a nechat příjemný personál, aby se o Vás postaral? Pak vyražte na školu v přírodě či adaptační kurz do jednoho z našich rekreačních středisek... mimo kvalitní základ služeb na Vás čeká vždy něco navíc!
Školy v přírodě s HAULEM - ta pravá volba!
rekreační středisko kocour rekreace usvit rekreační středisko máj

Školy v přírodě

Pořádání škol v přírodě je jedna z dalších oblastí, které se ag. HAUL věnuje. Pokud máte v plánu se svými žáky vyrazit do přírody, užít si tak trošku "školu hrou" a poznat své "svěřence" mimo školní prostředí, rádi Vám budeme k dispozici.

 

Pro začátek máte dvě základní možnosti, ze kterých si můžete vybrat:

 

1. Školy v přírodě "NA VLASTNÍ PĚST..."

Pokud se chcete svým žákům věnovat během celého pobytu a celkovou organizaci školy v přírodě si zařídit samostatně či se svými kolegy, nabízíme Vám naše tři rekreační střediska, ve kterých Vás rádi přivítáme

- RS Máj v Plasích u Plzně,

- RS Úsvit ve Vanově u Telče

- RS Kocour v Levíně na Litoměřicku.

Všechny areály jsou plně přizpůsobeny dětským akcím. Bude na Vás čekat příjemný personál, který pro Vás připraví chutnou, domácí, stravu, útulné ubytování i vybavené učebny, společenské prostory, sportovní zázemí a vše, co shledáváte důležitým pro jakoukoliv náplň Vaší školy v přírodě.

V případě zájmu o tento typ akce školy v přírodě kontaktujte, rádi s Vámi domluvíme detaily Vaší akce.

 

2. "ŠKOLY V PŘÍRODĚ NA KLÍČ S VEŠKERÝM KOMFORTEM"

V případě, že však nemáte možnost či chuť pro své žáky školu v přírodě uspořádat samostatně, moc rádi Vám se vším pomůžeme.

Připravíme pro Vás akci od A do Z, vč. zajištění dopravy, nočního a zdravotního dozoru, vychovatelů, a co hlavně, zajimavého, lákavého programu, na který budou děti ještě dlouho vzpomínat. V sezóně 2015 na Vás totiž čeká dobrodružství se samotným Arcimágem a Sedmou věží!

Pokud se Vám zalíbila naše druhá varinta, neváhejte a vstupte na naší podstránku - skolyvprirode.haul.cz, kde se dozvíte veškeré podrobnosti!


Adresy a mapy rekreačních středisek

RS Úsvit

Vanov u Telče
Vanov
Zobrazit na mapě »

RS Máj

Peklo 393
331 01 Plasy
Zobrazit na mapě »

RS Kocour

Horní Vysoké
411 44 Levín u Litoměřic
Zobrazit na mapě »