Rekreační středisko Úsvit - Vaše dovolená či firemní akce
Perla v srdci Vysočiny

Toužíte po klidném místě pro Vaši rekreaci či školní pobyt? Navštivte naše rekreační středisko Úsvit, které najdete v překrásném prostředí Českomoravské vrchoviny nedaleko „pohádkové“ Telče. Čeká na Vás vše, na co si jen vzpomenete - domácí kuchyně, útulné ubytování, mnoho sportovišť a bohaté kulturní zázemí. To vše a mnohem více za příjemné ceny!

Rekreační středisko Úsvit

Lokalita:

RS Úsvit se nachází v překrásném prostředí Českomoravské vrchoviny, pouhé 4 km od městečka Telč.


Ubytování:

Celková kapacita areálu je 250 lůžek. Vybrat si můžete tzv. Lesní chatu, ve které je 31 lůžek, prostorná vstupní hala a vlastní sociální zařízení se sprchou. Další možnosti ubytování nabízíme ve dvou, čtyř, sedmi a jedenáctilůžkových chatách. Všechny ubytovací prostory jsou útulně zařízeny a v případě špatného počasí se dají vytápět.


Sportovní zázemí:

K dispozici je velké fotbalové hřiště, volejbalové, nohejbalové hřiště, basketbalové koše, ping-pongové stoly, beachvolejbalové kurty, stolní fotbálek, šipky či ruské kuželky. V případě teplého počasí je možné zaplavat si v rybníku přímo pod střediskem, kde najdete i vlastní písčitou a travnatou pláž.


Typy akci:

Areál je vhodný pro školy v přírodě, dětské tábory, školní výlety, sportovní soustředění, firemní akce, rodinné oslavy či dovolené.


Termíny:

Rekreační středisko je v provozu od dubna do října.


Cena:

Konečná cena se odvíjí od délky akce, počtu účastníků a poskytovaných službách. Základní cena pro osobu za noc a plnou penzi se pohybuje mezi 235 – 350 Kč.
Neváhejte nás však pro konkrétní nabídku kdykoliv kontaktovat, vše je na společné domluvě.
RS Úsvit

Vanov u Telče
Vanov
Zobrazit na mapě »

Naše pozvánka na tábor


Dětské letní tábory Plasy
Akční červencový tábor pro všestranné děti

I v červenci 2017 Vás zveme na letní tábor do RS Máj v Plasích... těšit se můžete na zajímavé hry, sportovní turnaje, diskomaraton, táborák, výlet, zkrátka a dobře na vše, co k letnímu dětskému táboru patří. Samozřejmě, i letos je pro Vás bude připravena napínavá celotáborová hra, která bude již brzy odtajněna :o). Jedno Vám prozradíme již nyní - o zábavu v naší jubilejní sezóně nebude nouze!

Dětské letní tábory Lubenec
Tematický srpnový tábor s tradicí

Chcete vyrazit na letní tábor v sprnu? Pak právě pro Vás jsou tu naše tematické lubenecké tábory. Každé dítko si vybere svůj výukový celek, kterému se následně bude část dne věnovat. Hned poté je samozřejmě připravena zajímavá celotáborová hra :o), která je pro tuto chvíli pro Vás tajemstvím :o). Moc se na Vás těšíme!