Rekreační středisko Palkovické Hůrky
Areál znovu ožívá!

Rekreační středisko Palkovické Hůrky je ideálním místem k rekreaci, ať už pro děti či dospělé, pro sportovní a relaxační pobyty nebo školy v přírodě. Rádi pro Vás připravíme zajímavý akční program a nabídneme řadu dalších služeb za příznivé ceny!

Rekreační středisko Palkovické Hůrky


Lokalita:

RS Hůrky se nachází v obci Palkovice, v příjemném prostředí podhůří Beskyd.

Ubytování:

Celková kapacita areálu je cca 220 lůžek. Při volbě ubytování můžete vybírat ze dvou možností. Horský hotel nabízí 2, 3, 4 a 6 lůžkové pokoje vybavené sociálním zařízením a koupelnami. Na hlavním prostranství střediska je k dispozici 13 šestilůžkových chatek.

Sportovní zázemí:

Samozřejmostí je plně vybavený sportovní sklad a řada sportovišť. K dispozici je velké fotbalové hřiště, volejbalové hřiště, tenisový kurt, basketbalové koše, pingpongové stoly, stolní fotbálek, šipky, ruské kuželky a v případě teplého počasí můžete využít i menší krytý bazén.

Typy akcí:

Středisko je vhodné pro školy v přírodě, dětské tábory, školní výlety, sportovní soustředění, firemní akce, rodinné oslavy či dovolené.

Termíny:

Hotel je v provozu celoročně. Chatková část od dubna do října

Cena:

Konečná cena se odvíjí od délky akce, počtu účastníků a poskytovaných službách. Základní cena pro osobu za noc a plnou penzi se pohybuje mezi 235 – 350 Kč. Neváhejte nás však pro konkrétní nabídku kdykoliv kontaktovat, vše záleží na společné domluvě.

DŮLEŽITÉ!

V tuto chvíli přebíráme toto rekreační středisko pod patronaci. Proto pokud máte zájem k nám vyrazit na akci, neváhejte nás kontaktovat na mailové adrese haul@haul.cz nebo tel. čísle 602 699 771.
Pro bližší představu o areálu Vám může posloužit fotogalerie na těchto stránkách (http://palkovickehurky.cz/web/index.php), nicméně ani ceník, ani kontakty tam už nejsou aktuální. Naše nové stránky se budeme snažit připravit co nejdříve!

Naše pozvánka na tábor


Dětské letní tábory Plasy
Akční červencový tábor pro všestranné děti

I v červenci 2017 Vás zveme na letní tábor do RS Máj v Plasích... těšit se můžete na zajímavé hry, sportovní turnaje, diskomaraton, táborák, výlet, zkrátka a dobře na vše, co k letnímu dětskému táboru patří. Samozřejmě, i letos je pro Vás bude připravena napínavá celotáborová hra, která bude již brzy odtajněna :o). Jedno Vám prozradíme již nyní - o zábavu v naší jubilejní sezóně nebude nouze!

Dětské letní tábory Lubenec
Tematický srpnový tábor s tradicí

Chcete vyrazit na letní tábor v sprnu? Pak právě pro Vás jsou tu naše tematické lubenecké tábory. Každé dítko si vybere svůj výukový celek, kterému se následně bude část dne věnovat. Hned poté je samozřejmě připravena zajímavá celotáborová hra :o), která je pro tuto chvíli pro Vás tajemstvím :o). Moc se na Vás těšíme!