HAUL – ODBORNÍK NA DĚTSKÉ TÁBORY, ŠKOLY V PŘÍRODĚ A REKREACI VŠEHO DRUHU

Pohybujeme se na trhu dětské rekreace již více než 23 let... mezi naše hlavní činnosti patří každoroční letní dětské tábory, provoz tří rekreačních středisek a pořádání párty akcí. Zaměřujeme se na rekreaci všeho druhu, pořádáme školy v přírodě se vším komfortem, školní výlety, adaptační kurzy, sportovní pobyty, firemní akce, rodinné oslavy a mnoho dalšího. Tak neváhejte a přijeďte se sami přesvědčit!

Haul » Obsah » Pro sponzory

rádi bychom Vás touto cestou oslovili jako možné sponzory a partnery našich dětských táborů. Na táboře upotřebíme téměř vše, proto budeme rádi za jakékoliv dary, které nám pomohou zabezpečit denní chod tábora. Samozřejmě Vám máme také co nabídnout – budeme Vás uvádět na webových stránkách i všech materiálech, které putují k tisícům dětí, jako našeho partnera a Vy se tak dostanete více do podvědomí potencionálních zákazníků.

Nejvíce by nám pomohlo zajištění:

  • sportovních potřeb (míče, pálky, sítě, dresy, chrániče, medaile, loďky, nafukovací hračky apod.)
  • papírenských a kancelářských potřeb (papíry bílé i barevné, čtvrtky, diplomy, desky, lepidla, pastelky, fixy, vodovky, balicí papír, krepák, barvy na sklo apod.)
  • ohňostroje
  • odměn pro děti (hračky, plyšáci, sladkosti, drobná elektronika, reklamní a upomínkové předměty, hrnečky apod.) případně potištění táborových předmětů (trička, šátky, čepice…)
  • zdravotnického materiálu a drogistických potřeb (rukavice, obvazy, náplasti, volně prodejné léky na kašel a bolesti v krku, desinfekce apod.)
  • a dalších „nezbytností“, které se na táboře hodí (např. kůžičky na krk, korálky atd.)

Předem velice děkujeme za jakouliv podporu!

 

NAŠI SPONZOŘI:

 

 

 

 

ČASOPIS ABC

EA SPORTS

TAEKWON-DO (Tomáš Kuba, Michal Kindl) - www.taekwondo.cz

UČENÍ ONLINE