HAUL – ODBORNÍK NA DĚTSKÉ TÁBORY, ŠKOLY V PŘÍRODĚ A REKREACI VŠEHO DRUHU

Pohybujeme se na trhu dětské rekreace již více než 23 let... mezi naše hlavní činnosti patří každoroční letní dětské tábory, provoz tří rekreačních středisek a pořádání párty akcí. Zaměřujeme se na rekreaci všeho druhu, pořádáme školy v přírodě se vším komfortem, školní výlety, adaptační kurzy, sportovní pobyty, firemní akce, rodinné oslavy a mnoho dalšího. Tak neváhejte a přijeďte se sami přesvědčit!

Za 22 let působnosti její pracovníci připravili nezapomenutelné prázdniny pro téměř 25 000 dětí 
a ve střediscích se zrekreovalo více než 80 000 klientů. Velmi potěšitelná je jejich zhruba 55% návratnost. I přes určitou masovost těchto akcí si firma udržuje i nadále svou vysokou úroveň.

V roce 2002 rozšířila agentura podnikatelskou činnost o provoz rekreačního střediska Úsvit 
ve Vanově
 u Telče, kde jsou některé její aktivity pořádány. Tento objekt je svou povahou určen především 

pro dětské a sportovně zaměřené rekreace.

V roce 2006 agentura přijala další středisko Kocour v obci Levín - Horní Vysoké nedaleko Litoměřic.

Od podzimu 2010 má také pod svou patronací RS Máj v Plasích u Plzně. Středisko od té doby prošlo kompletní rekonstrukcí a stále se vylepšuje. Jeho návštěvníci se každý rok mohou těšit na něco nového. 

V sezóně 2014 přišlo větší rozšíření, a sice na střediska Lubenec v okrese Louny a druhého, na úplně opačné straně republiky - situovaném nedaleko Frýdku Místku - Palkovické Hůrky. Oba areály se nyní připravují 
na letní sezónu 2015, kdy by měly přivítat první hosty pod záštitou Agentury HAUL a ukázat jim všechny velké změny, které proběhnou během renovace.