HAUL – ODBORNÍK NA DĚTSKÉ TÁBORY, ŠKOLY V PŘÍRODĚ A REKREACI VŠEHO DRUHU

Pohybujeme se na trhu dětské rekreace již více než 23 let... mezi naše hlavní činnosti patří každoroční letní dětské tábory, provoz tří rekreačních středisek a pořádání párty akcí. Zaměřujeme se na rekreaci všeho druhu, pořádáme školy v přírodě se vším komfortem, školní výlety, adaptační kurzy, sportovní pobyty, firemní akce, rodinné oslavy a mnoho dalšího. Tak neváhejte a přijeďte se sami přesvědčit!

Agentura Haul provozuje tři rekreační střediska, která jsou rozmístěna po celé republice, proto si můžete vybrat lokalitu Vašemu srdci (či bydlišti) nejbližší.


Rekreační středisko Úsvit

ve Vanově se nachází v klidném prostředí Českomoravské vrchoviny, pouhé 4 km od „pohádkového“ městečka Telč.  Ubytování v tomto areálu nabízíme v Lesní chatě (31 lůžek), dvou, čtyř, sedmi a jedenácti lůžkových chatách. Pro případ špatného počasí je pro Vás připravena prostorná jídelna, kulturní a sportovní hala.


Rekreační středisko Máj

v Plasích najdete v západních Čechách, 25 km od Plzně. Ubytování můžete zvolit v jednom ze čtyř zděných baráčků nebo ve čtyřlůžkových chatkách. Střechu nad hlavou při dešti Vám poskytne vstupní vestibul s krbem, jídelna vybavená ozvučovací a světelnou technikou nebo sportovní hala.


Rekreační středisko Levín

je umístěno do chráněné krajinné oblasti Českého středohoří nedaleko města Litoměřice. Celková kapacita areálu činí 250 lůžek. K dispozici je Vám 43 čtyřlůžkových chatek a 16 pokojů na hlavní budově, prostorná jídelna, společenská místnost a v případě letního počasí dokonce  i velký bazén.

Ve všech areálech nabízíme kvalitní služby za příznivé ceny…v případě zájmu pro Vás připravíme akci na míru, neváhejte a kontaktujte nás!