HAUL – ODBORNÍK NA DĚTSKÉ TÁBORY, ŠKOLY V PŘÍRODĚ A REKREACI VŠEHO DRUHU

Pohybujeme se na trhu dětské rekreace již více než 23 let... mezi naše hlavní činnosti patří každoroční letní dětské tábory, provoz tří rekreačních středisek a pořádání párty akcí. Zaměřujeme se na rekreaci všeho druhu, pořádáme školy v přírodě se vším komfortem, školní výlety, adaptační kurzy, sportovní pobyty, firemní akce, rodinné oslavy a mnoho dalšího. Tak neváhejte a přijeďte se sami přesvědčit!

VELKÁ JUBILEJNÍ SOUTĚŽ AG. HAUL ROKU 2012 O 12 NEOPAKOVATELNÝCH CEN

V roce 2012 slaví agentura HAUL 20. narozeniny, a proto pro Vás, naše klienty, zákazníky, táborníky i rodiče připravila speciální, jubilejní soutěž o 12 lákavých cen!!!

A co na Vás čeká?

 • 1. cena – EXKLUZIVNÍ PLAVBA VÝLETNÍ LODÍ
 • Lyžařská dovolená v Alpách s naším dospěláckých osazenstvem
 • Projížďka ve Ferrari pro milovníky rychlé jízdy
 • Wellness relaxační pobyt
 • Dovolená pro celou rodinu v jednom z našich středisek dle Vašeho výběru
 • Výlet do vybrané české zoologické zahrady
 • Nintendo Wii
 • Taneční podložka pro taneční nadšence
 • Poukázky na gastrozážitky, kde si i ten nejnáročnější jedlík přijde na své
 • Speciální masážní balíček
 • Vstupenky pro Vás i Vaše členy rodiny do kina, divadla, na koncert nebo sportovní zápas dle Vašich zájmů
 • Sada deskových her

 

Co udělat pro účast v soutěži?

1. Pokud jste rodič, který s námi chce poslat svou ratolest na letní tábor, či přímo táborník, který s námi chce vyrazit, vyplňte přihlášku na vybraný tábor a do poznámek nám poznačte, že se chcete soutěže zúčastnit. Podrobnosti Vám zašleme obratem. Pokud už přihlášeni jste, svůj zájem o zařazení do slosování zašlete na mailovou adresu haul@haul.cz.

2. Pokud jste pan učitel/paní učitelka a chcete k nám vyrazit na školu v přírodě se svými žáky, zašlete nám objednávkový formulář pro vybraný areálu a do poznámek poznačte svůj zájem o soutěž – stejně tak si uschovejte výherní kupón v letáčku. Pokud však kupón nevlastníte, kontaktujte nás - haul@haul.cz

3. Pokud jste kdokoliv jiný :o) a chcete u nás uspořádat akci jakéhokoliv typu, i Vy máte samozřejmě šanci dostat se k našim výhrám. Pokud vlastníte výherní kupón, vyplňte objednávkový formulář a poznačte nám do něj tuto informaci. Pokud ne, nebojte se, ani v tomto případě ještě Vaše šance nemizí, kontaktujte nás, ať už telefonicky nebo mailem.

 

POZOR! Důležitá informace – svou šanci na výhru můžete samozřejmě zvýšit větším počtem či větší velikostí akcí! (př. Pokud Vaše ratolest pojede na dva běhy táborů, samozřejmě vstupuje do slosování dvakrát. Stejně tak, pokud uspořádáte akci pro více než 100 lidí, Vaše šance se zvyšují)

 

Že je to jednoduché? Ano, přesně tak, i Vy máte šanci dostat se soutěže o tyto lákavé výhry. Uzâvěrka soutěže je 12. 12. 2012, máte tedy dostatečně dlouhou dobu na to, abyste se přihlásili. Slosování proběhne 31. 1. 2013 a výherci budou ihned obeznámeni. Tak na co ještě čekáte?!

NYNÍ SI JEN VYBERTE KAM S NÁMI CHCETE VYRAZIT

LETNÍ TÁBOR V PLASÍCH

LETNÍ TÁBOR V LETOHRADĚ

REKREAČNÍ STŘEDISKO ÚSVIT

REKREAČNÍ STŘEDISKO MÁJ

REKREAČNÍ STŘEDISKO KOCOUR

TĚŠÍME SE NA VÁS!